+421 903 735 048
mlady.m.mmgs@gmail.com

Závlaha – zavlažovacie systémy

Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy jednej z najlepších a najkomplexnejších značiek na trhu – TORO.
Každý z nás sa určite cíti príjemne v záhrade pokrytej zeleným kobercom zdravého trávnika a rastlinami, z ktorých sviežeho vzhľadu je jasné, že je o ne dobre postarané. Medzi zariadenia, ktoré pomáhajú dosiahnuť a udržať záhradu vo výbornej kondícii po celý rok, patria automatické závlahové systémy. Stovky spokojných majiteľov záhrad s nainštalovanou závlahou značky TORO na Slovensku oceňujú jej spoľahlivosť, úsporu času a nízke náklady na prevádzku.

Sme držiteľom certifikátu ,ktorý je zárukou odbornosti práce
S týmito systémami a spolupracujeme s firmou ,ktorá je hlavným
dodávateľom systémov tejto značky na Slovensku a Čechách
PROFIGrass

Závlahový systém :

Usporí Vám čas, prinesie nezávislosť
Spúšťanie závlahy je riadené ovládacou jednotkou, ktorá automaticky (bez prítomnosti obsluhy) spustí zavlažovanie v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu a to aj počas Vašej dovolenky.
Šetrí Vaše prostriedky vynakladané za vodu a energiu.
Ideálnym časom pre závlahu sú nočné, alebo skoré ranné hodiny. Vtedy sú straty odparovaním a intenzita vetra najmenšie, čo priaznivo ovplyvňuje spotrebu vody. Taktiež je v tomto čase teplota vody blízka teplote povrchu zeme, čo zasa prospieva trávniku i rastlinám. Všetky riadiace jednotky môžu byť navyše vybavené senzorom, ktorý v prípade dažďa preruší zavlažovanie.
Rovnomerne dodáva vodu rastlinám
Postrekovače sú rozmiestnené na ploche tak, aby bola celá plocha pokrytá závlahou presne a rovnomerne. Vytvárajú takmer dokonalú ilúziu dažďa. Vďaka širokej ponuke postrekovačov TORO sme schopní optimálne zavlažiť každý kút Vašej záhrady.
Odoberá starosti a prácu so zavlažovaním
Všetky postrekovače pre zavlažovanie trávnika sú výsuvné. To v praxi znamená, že sú ukryté pod povrchom pôdy až dovtedy, pokým sa v prednastavenom čase tlakom vody vysunú a zavlažujú. Po ukončení zavlažovacieho cyklu sa pomocou pružinového mechanizmu zasunú späť do púzdra pod úroveň terénu. Esteticky nenarušujú vzhľad záhrady, neobmedzujú Vás pri kosení a nespôsobujú poškodenie trávnika. Môžete zabudnúť na ťažkosti s rozťahovaním a upratovaním hadíc.
Jednoduché prispôsobenie závlahy potrebám rastlín
Každá riadiaca jednotka TORO okrem možnosti zavlažovať v určitú dennú či nočnú dobu taktiež ponúka možnosť nastavenia dĺžky a frekvencie závlahy. Týmto nastavením systém môže reagovať na skutočné potreby rastlín v závislosti na ich druhu, stanovišti a priepustnosti pôdy. Vďaka týmto vlastnostiam môže byť zavlažovanie efektívne a úsporné.

Tieto a množstvo ďalších výhod so sebou prináša iba kvalitný závlahový systém podporený správnym dizajnom závlahy.